Keurmeesters

keurmeesters

nl vlag nl vlag

ABEU Keurmeesters

Amerika

Land Naam ABEU keurmeester ABEU keurmeester contact details
U.S.A Jamie Sweet jsweet@bluevalley.net
U.S.A Kevin Wiegand kevinwiegand@roxlair.com
U.S.A Shane Carter ownersfirstk9@yahoo.com
U.S.A Terry Aguas hardknockbullies@gmail.com
U.S.A José Lopez info@manstoppers.com
U.S.A Ray Barerra raybarrerajr@aol.com
U.S.A Matt Boyd boydsbulldogs@aol.com
U.S.A Glenn Neal highoctanebulldogs@yahoo.com

Canada

Land Naam ABEU keurmeester ABEU keurmeester contact details
Canada John Bonello bonellosamericanbulldogs@hotmail.com

Nederland

Land Naam ABEU keurmeester ABEU keurmeester contact details
Nederland Michael Flanders m_flanders@hotmail.com
Nederland Theo van Veen megabulls7@hotmail.com
Nederland Tanja Boender tanja_boender@planet.nl
Nederland Michel Cure dominatorbulldogs@hotmail.com
Nederland Petra van der Ven allsaints@telfort.nl
Nederland Frank Huijbregts workingab@hotmail.com
Nederland Steve de Groot s.degroot99@kpnmail.nl
Nederland Ferry Darab Wizzard-Bulls@gmx.de
Nederland  Peter de Klerk  abeu.holland@outlook.com

België

Land Naam ABEU keurmeester ABEU keurmeester contact details
België Dave van der Eycken dave.warriorbulls@telenet.be

Duitsland

Land Naam ABEU keurmeester ABEU Judge Contact Details
Duitsland Kenneth Weinmann KW@wohnbau-weinmann.de
Duitsland Damian-Jeff Baumgartner damian@americanbulldogs4life.com
Duitsland Heike Hennemann vavalon-am-bull@t-online.de
Duitsland Michael Hennemann vavalon-am-bull@t-online.de
Duitsland Christian Stiefken c.stiefken@gmx.de
Duitsland Triantafyllidis Janni Janni@southstarkennel.com
Duitsland Marion Silber info@silver-moon-bulls.de

Hongarije

Land Naam ABEU keurmeester ABEU keurmeester contact details
Hongarije Csaba Vegh kisvegh@gmail.com
Hongarije Frank Vegh info@ambulldog.hu
Hongarije Tamas Szabo demoniac-team@americanbulldogs.hu

Tsjechische Republiek

Land Naam ABEU keurmeester ABEU keurmeester contact details
Tjechische Republiek Tom Sobek heabc@american-bulldog.cz

Roemenie

Country Name of ABEU Certified Judge ABEU Judge Contact Details
Roemenie Robert Szervaczius robert.szervaczius@yahoo.com

Engeland

Land Naam ABEU keurmeester ABEU keurmeester contact details
Engeland Leighton Bowman leighton48@btinternet.com

 

 

Bij de ABEU worden alle keurmeesters van de verschillende bestaande organisaties geaccepteerd.
Nadat een keurmeester een ABEU show succesvol heeft gekeurd zal hij/zij als ABEU keurmeester op de site vermeld worden.

Mocht je nog geen keurmeester zijn bij een van de verschillende bestaande organisaties maar zou je wel keurmeester bij de ABEU willen worden, zal je minimaal 4 keer moeten meelopen op een ABEU show bij verschillende ABEU keurmeesters. Hierbij wordt je kennis getest door de keurmeester bij wie je meeloopt, en na de 4 keer zal er een overleg plaatsvinden met een vertegenwoordiging van de ABEU organisatie waarbij er stemming zal plaatsvinden over jou keurmeesterschap. Bij een unanieme goedkeuring zal je worden opgenomen in de ABEU keurmeester lijst.